Assortiment

Uitgebreid zoeken

Tel Israel - Gebonden editie
Andrť Diepenbroek
Een midweek naar IsraŽl. Dat wil elke jongere wel. Julia, Noa, Aron en Frank hebben deze buitenkans gekregen als prijs voor hun schoolproject. In IsraŽl ontmoeten ze de archeoloog David Horowitz. Hij is hun gids op een bijzondere reis; een tocht door het land en door de tijd.

De vier jongeren maken kennis met koningen als David en Hizkia. Ze ontmoeten politieke leiders als Theodor Herzl en David Ben-Goerion, maar vooral ook gewone mensen. De belevenissen tijdens de reis worden verteld aan de hand van prachtige striptekeningen die Danker Jan Oreel maakte. Andrť Diepenbroek schreef een spannend scenario. Fraai ontworpen tijdlijnen geven een goed historisch overzicht. Bij de realisering is samengewerkt met de IsraŽlische ambassade en hebben Joodse archeologen en historici advies gegeven.

Lot en lu in de winter

Lot en lu in de winter
Titel: Lot en lu in de winter
Auteur: END, C. VAN DER
Bestelnr.: 9789055518258
Uitgever: Koster, Gebr.
Prijs : € 6,90
Voorraad: Onbekend
Dit artikel is leverbaar, maar niet voorradig.
Plaats in winkelwagentje
Vorige

lot ligt in bed.
ze kijkt uit het raam.
daar valt iets.
het is sneeuw.
dat is fijn.

lot gaat naar school.
juf vertelt.
nog vijf keer naar school.
dan is het kerstfeest.
in de kerk.

Onbekend

Er is (tijdelijk) geen informatie over de actuele voorraad.