Assortiment

Uitgebreid zoeken

wat zegt de schrift
Wat zegt de Schrift?
Ds. B. Labee
Er leven bij jongeren en ouderen veel vragen, op velerlei gebied. Het is dan van het allergrootste belang in de eerste plaats te vragen: Wat zegt de Schrift?

Ds. Labee heeft veel vragen gekregen die hij in De Saambinder heeft beantwoord.

Dit boek bevat een selectie van 52 vragen en antwoorden.
Ds. B. Labee is predikant van de Gereformeerde Gemeente van Veenendaal. Eerder diende hij de gemeente van Tricht-Geldermalsen.

Lot en lu in de winter

Lot en lu in de winter
Titel: Lot en lu in de winter
Auteur: END, C. VAN DER
Bestelnr.: 9789055518258
Uitgever: Koster, Gebr.
Prijs : € 6,90
Voorraad: Onbekend
Dit artikel is leverbaar, maar niet voorradig.
Plaats in winkelwagentje
Vorige

lot ligt in bed.
ze kijkt uit het raam.
daar valt iets.
het is sneeuw.
dat is fijn.

lot gaat naar school.
juf vertelt.
nog vijf keer naar school.
dan is het kerstfeest.
in de kerk.

Onbekend

Er is (tijdelijk) geen informatie over de actuele voorraad.